Finał Pucharu Polski

ukzwiking 01.10.17W dniach 27-30.09.2017r. odbyły się regaty Finału Pucharu Polski klasy Laser. Regaty zorganizowane były przez Giżycką Grupę Regatową. Przez trzy dni zmagań udało się rozegrać wszystkie zaplanowane wyścigi przy wymagających warunkach wietrznych i słonecznej pogodzie. Do startów przystąpiła dwójka naszych zawodników - Borys Michniewicz i Dominika Kęska. Borys po kontuzji powraca do pływania i przy ostrożnym pływaniu zajął 16 miejsce w klasie Laser Radial U17. Natomiast Dominika do zawodów przystąpiła bardzo zmotywowana, ponieważ walczyła o podium Pucharu Polski w klasie Laser 4.7. Walka o wynik w regatach trwała do ostatniego wyścigu, żadna z rywalek nie odpuszczała. Po dziewięciu wyścigach Dominika zajęła 3 miejsce w regatach finałowych i w Mistrzostwach PSKL - Laser 4.7 kobiet. Następnie został podsumowany Puchar Polski, w którym Dominika zajęła 3 miejsce w kategoriach Laser 4.7 kobiet U-16 oraz Laser 4.7 kobiet OPEN.